| KinderashaXD a întrebat:

Referitor la concursul Mega Music de la maga image ce fac cu cartonasele acelea argintii sau cu abtipildurile alea?

6 răspunsuri:
| KinderashaXD explică:

Da imi am si eu vreau sa stiu daca imi trebuie la ceva alea argintii sau abtipilturilelaughing)?

| Evelin12 a răspuns:

Maii aii?big grin

| AndreeaSkittels a răspuns:

Pai la fiecare pachetel ai 2 cartonase si unul cu cod deci ai 3 in total laughing asa....pe cel cu cod il bagi pe facebook happy si dupa vezi ce ai castigat.

| Gadea_Zak_1978 a răspuns (pentru AndreeaSkittels):

Da destept/desteapta mai esti cap de pluta fata intreba unde

| Eduard_Dobre_1981 a răspuns:

Eu le vreau.
unde vrei sa ne intalnim sa mi le dai?
la ce ora?

| schimbcora a răspuns:

Buna!
Caut autografe/argintii Mega Music Akon, Joe Jonas, Lana Del Rey.
Am multe dubluri normale dar si argintii.
Gabi-Bucuresti