anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Bună/salutare,

Am o nedumerire... acum vreun an puteam sa vad cine mi-a acordat calificativ "stupid" dar acum nu mai pot sa vad asta.

Exista, acum, vreo cale prin care sa vad cine e prost dispus si face abuz de privilegiul de a da calificative?

La o intrebare banala am raspuns (http://www.TPU.ro/educatie/cate-kg-are-o-tona-funda/pagi na-1.html#5814520) in gluma, dand intr-un final si raspunsul (care nu este stupid, asa cum s-ar crede in urma calificativului).

Nu vad cum, tinand cont ca deja intrebarea avea raspunsuri suficiente, am putut sa deranjez vreo minte odihnita (ca sa nu-i zic altfel) printr-o gluma...
Din punctul meu de vedere, cineva are ceva (?) cu mine (sau este mult prea stresat/ă)... si vreau sa aflu cine este acel/a cineva ca sa pot incerca sa rezolv problema.

Daca ma poate ajuta cineva CONCRET, as fi recunoscator.

Toate bune! :)

P. S. In cazul in care raspunsul meu din link-ul de mai sus il considerati "stupid" in contextul in care era irelevant sa scriu doar un raspuns va rog sa ma anuntati... poate sunt eu "pe langa" si nu-mi dau seama...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai măi, inteligenţa e şi ea relativă, poate ai zis ceva şi s-a înţeles altceva pentru persoana respectivă. Eu rar caut utilizatori de voturi, prefer să respect intimitatea sau nu îmi pasă. Faci atâta caz dintr-un singur stupid.

Răspuns utilizator avertizat