| crazy_1321 a întrebat:

Sambata viitoare eu si iubitul meu mergem la un bal mascat, si nu prea stim in ce sa ne costumam big grin cateva idei daca se poate, va rog! :*

5 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

In Adam si Eva xD. Glumesc big grin.
pai, daca va place sa dansati, puteti fi : tu o balerina, el ceva mai hip-hop.
sau thinking intr-o printesa -tu, el - un print. thinking
sau puteti fi Stan si Bran xD. sau daca nu, puteti fi 2 de-al de Charlie Chaplin laughing
distractie placuta :*

| Paaandaaa a răspuns:

Tu in barbat iar el in femeiebatting eyelashesbig grin

| Biutzu a răspuns:

Vampiri, varcolac, dansatoare, clovn, mim, vrajitoare, regi, franchenstain(nu stiu cu se scrie), zombii, ceva pompos contesa, zana, liliac, printesa, inger, gnom, ciclop, broasca, dovleac hallowenn, zgripturoaica

| Adinutza14 a răspuns:

Si eu merg la hallowen party.ati putea sa va faceti ceva de genu:inger si dracusor, sau tu vrajitoare si el om schelet... puteti sa va faceti si pisici negre/albe, sau el musulman si tu cadana.sau ceva mai original care nu are un nume:va dati cu faina pe fata si niste linii negre si va puneti cearceafuri pe voi... funda?big grin

| RaulCristian a răspuns:

Verisoara mea si prietenul ei au mers la bal costumati in cuplul din Familia Adams. e usor de realizat costumul