| Bloodlines a întrebat:

Buna happy! Se apropie ziua de nastere a verisoarei mele si m-am gandit sa-i cumpar o carte buna! Mentionez ca implineste 12 ani! :d. Mi-ati putea da niste idei? O carte cu multa actiune, suspans. Sau o carte cu multa drama. Una care merita citita :d. Va rog puppy dog eyes!
Multumesc anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
| Helioot a răspuns:

Jurnalele Vampirilor... iti garantez ca nu o sa se lase pana nu le citeste pe toate

2 răspunsuri:
| Alina_6360 a răspuns:

Cumpara-i ceva din Jules Verne.( de exemplu "Copiii capitanului Grant", "20.000 de leghe sub mari" sau "Capitanul Hatteras")O sa vezi ca dupa ce le citeste o sa fie incantata.

| stefyy98_9624 a răspuns:

Cartea Zori de Zi...sigur o sa i placawinking