| Andreea_1452 a întrebat:

se apropie ziua de nastere a verisoarei mele si nu am nici o idee ce sa ii iau.Ma ajutati...va rog? (implineste 10 ani)

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Un ursulet de plus Roz sau alb

| Lary_2950 a răspuns:

O rochita draguta,o geanta, o carte, bratarele colorate...

| DarraMee a răspuns:

Buna andreea eu am 11 ani si tot faat suunt lool cred ca verisoarei tale i-ar placea o bluza misto rau on luciu de buze mai pentru copii niste cercelusi cu o floare sau cu ce ii plac ei si o felicitare spunandu-i cat de mult o iubesti asta mi-as dori eu la 10 ani acum la11 imi doresc un telefon Nokia C3 sau un IPhone! te pooop si sper sa-i placa verisoarei tale bye