| aragon18 a întrebat:

Se apropie ziua mea si nu stiu ce telefon sa imi cumpar happy Pentru moment, am strans 500 lei [ 5 milioane] big grin Optiunile ar fi Samsung Corby sau Nokia n97. Nokia n97, pe site-ul de la Vodafone, costa in jur de 20 de milioane. Cautand aiurea pe net, am gasit acelasi telefon, asa cum il vreau eu, la numai 650 ron straight face [ 6 milioane jumate`] pe siteul solomobiles.ro. Am vorbit despre site-ul asta si cu familia, iar lor li se pare ciudat sa scada asa miraculos de la 23 la 6 milioane :-s Stiu ca Nokia este mai bun, dar voi ce parere aveti despre 'miracolul' asta? straight face Este posibil sa dau comanda dupa acel site, pretul fiind 650 ron? straight face

16 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nokia sunt mai bune, dar cele cu taste sunt mai performante.

daniela
| daniela a răspuns:

Fata mea are un Samsung STAR super misto... si la Germanos fara abonament e in jur de 600 lei asta fara abonament si este necodat pe Cosmote

Shin
| Shin a răspuns:

Ai grija sa nu fie o clona chinezeasca! Nu are cum sa fie asa de ieftin.
Shin.

| Smackdown a răspuns:

Cred ca ai ales intre astea 2 telefoane pentru ca sunt toutchscreen. Ia gandeste-te putin... iarna, cand e frig nu se blocheaza toutch-ul? Iti spun eu ca da.Si daca se blocheaza cum dai un telefon? Cum intri in meniu? Cum folosesti telefonul? Tot mai bune raman telefonanele cu taste pentru ca nu se blocheaza ca si un toutch.Nokia 6600i slide mi se pare mai bun decat orice toutch.

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu.nu are cum sa fie 650 de ron.Adica este un fake, chinezarie, ca aia copiaza tot si vei da banii degeaba pe el.Eu zic sa iti iei un samsung star, S5230.Eu sunt foarte multumita de el si este foarte frumos pentru o fata.si fie vorba intre noi, e mult mai bun decat Samsung Corby.

Aaa, si Touchscreen-urile NU se blocheaza, cel putin nu alea cu ecran rezistiv.doar cele cu ecran capacitiv cum este Iphone-ul.

Uite si un link:

http://www.gsmarena.com/samsung_s5230_star-2739.php
La multi ani!:*

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Incearca lg gt505, e mai presus fata de Samsung STAR

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Si uite ce scrie pe site, replici Nokia la cel mai bun pret

| Nuuu a răspuns:

Sa nu fie replica.ar trebuie sa intrebi

| đąиiعℓ a răspuns:

E mai ieftin ca e doar o replica, nu e original parerea mea e sa mai strangi ceva bani si sa iei unu bun

| Conquiztadorul Anonim a răspuns:

Fa-ti abonament si ia-l pe corby cu 1leu.Eu sunt pe cosmote si am gasit un telefon mai misto ca IPhoneul care are tastatura care se deschide cu thachscreen, e ca un mini-laptop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La momentul actual Nokia N97 este cel mai bun tel de pe piata. Nu stiu cat de reala este oferta de pe solomobiles.ro, dar eu normal ca as prefera N97. Acum am un N78 si este foarte bun. Wish u good luck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N 97 e facut pe vapor.pe bune. vorbesc de cel cu 600 ron. originalul e pe la 2400 ron. e cel mai tare telefon de pe piata. memoria se extinde pana la 48gb.merita.si samsung e unu din telefoanele care nu merita baniihappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este replica chinezeasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz... da eu cred ca n97-le e praf.Cum sa scada asa miraculos! Mai bine ia-ti un samsung s3650corbi e f bun telefonul te asigur.Samsung corby vreau sa-mi iai si eu.

| Mebutterfly a răspuns:

Scrie clar pe site-ul care l-ai dat REPLICA SI CECT... asta inseamna ca ii facatura. nu ii original happy

| Iuliutza_5475 a răspuns:

Eu iti spun sa cumperi N97.Varul meu are N96 dar a spus ca este foarte bun N97 Samsung Corby...nu mai am incredere in telefoanele samsung.