| anonim_4396 a întrebat:

A fost cineva vreodata la un bal de caritate? M-a intrebat cineva daca vreau sa vin si nu stiu ce sa-i spun. Problema este ca in perioada asta ai mei cam duc lipsa de bani si nu stiu cam cat se da la un astfel de eveniment. Iar pe aceasta persoana imi este aiurea sa o intreb, deoarece ea organizeaza evenimentul.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde in mare parte si de public. Daca in general sunt persoane cu o situatie finaciara medie, suma n-o sa fie foarte mare.