| eu88 a întrebat:

Buna seara .am si eu o mica problema... m am asezat pe o bancuta care fusese vopsita de cateva zile dar vopeseaua nu se uscase inca si mi am patat blugii ...stiti cumva cum pot sa scot petele va rooooog... daca dau cu benzina se decoloreaza? ...lasa pete? ...va multumesc

Răspuns Câştigător
| mioara_1431 a răspuns:

ARUNCAI

7 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Si eu am incercat si a iesit cu diluant, desi de aratat nu mai aratau ca noi, i-am mai purtat o perioada.

cristian
| cristian a răspuns:

Poti folosi Diluant.
Apoi speli blugii pe dos.

assiris
| assiris a răspuns:

Nu cre ca ai sanse fara acetona.

| cely a răspuns:

Doar cu diluant, dare posibil sa ramana patati.

| Adorable3 a răspuns:

Diluant

| simona24 a răspuns:

Da cu diluant dar imediat ii si pui la spalat pentru a nu se decolora acolo unde dai.

| eu88 explică:

Va multumesc mult:*