| Fallen Angel a întrebat:

As dori sa aflu procedura si costurile montarii unui alt contuar. Daca se poate, as dori si o adresa a unui sediu al firmei Electrica din Craiova.
Multumesc happy

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Suna la electrica, sectiunea de intrebari si sugestii de le electrica nu e pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa-l inlocuiesti sau sa ai doua? daca vrei sa mai ai unul trebuie sa ai act de propritate pe numele tau. Costurile depind de la caz la caz... cel mai bine este sa intrebi la electrica.