| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa merg cu trenul din Galati pana in Tudor Vladimirescu la niste prieteni si dupa sa ma intorc. Problema este ca nu am mers niciodata cu trenul si nu stiu cum se procedeaza, cand pot lua bilet si cum voi sti cand ajung acolo. Iar la intoarcere ma va lasa in gara in Galati nu? Va rog ma ajuta si pe mine cineva care a mai calatorit cu trenul?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| octav005 a răspuns:

Probabil nu vei singurul din tren care ca cobori acolo. vei intreba si tu lumea.
s-au dechide aplicatia harti dupa telefon, activezi gps si itio va arata acolo. in apropiere de un oras unde vrei sa cobori,

| SoulReaver a răspuns:

Buna, poti sa iei biletul cu o zi inainte, cum stii unde cobori? Intrebi nasul cand vine sa iti controleze biletul in tren. Sau intrebi pe cineva din tren (tovarasi de calatorie). Da la intoarcere te lasa in Galati.

| Nesemnat a răspuns:

Cel mai important este ca nu stii cand ajungi si nu stii cand vei ajunge acasa. Deci eu zic s-a pornesti cu 5 oremai repede. laughing Iti cumperi un bilet la gara este la fel ca si la bus.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt din Tudor Vladimirescu