| ANONIMU3O02 a întrebat:

Bună seara, ce se întâmplă dacă am rupt un lanț la un bicicleta, lanțul acela cu lacăt care ținea bicicleta, era seara legata și am rupt lanțul acela, se poate întâmpla ceva? Gen cu poliția?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Decât să rupi lanțul și apoi să te întrebi "oare acum ce o să pățesc?" nu era mai bine să nu rupi lanțul?

| 1997onur a răspuns:

Dacă era bicicleta ta nu se întâmpl nimic. dar dacă era bicicleta la altcineva și iai rupu lanțul de protecție la bicicleta anti furt ceia ce nu înțeleg de ce ai face așa ceva vreodată a posibil sate reclame la poliție dacă el vrea și nu mai face așa ceva nu-i bine nici normal sa rupi lanțul de anti furt la bicicleta la cineva eu unul nu te reclamam la poliție dacă făceai așa ceva la bicicleta mea dar nu-i bine sa faci așa ceva.

| ANONIMU3O02 explică (pentru 1997onur):

Aaaa..., sper sa să nu se intample nimic, mna eram cu un grup de prieteni toți.