| Melody a întrebat:

Imi spuneti, daca stiti va rog, ce autobuz trebuie sa iau ca sa ajung de pe Calea Victoriei la Piata Presei?

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Calea Victoriei este mare, depinde acum care este punctul de plecare. Daca este sa luam intersectia Bd. Dacia cu Calea Victoriei, poti lua masina 133 o statie pana la P-ta Romana si apoi 131, 331, 301 pana la P-ta Presei.

| Melody explică (pentru ASIGURATORUL):

E exact la inceput, unde intersecteaza cu Splaiul Independentei. Eu ies de pe Ion Filitti. Prima varianta, daca nu gasesc altceva, e sa ma intorc pe I.C.Bratianu, de unde sa iau expresul 783. Ma gandeam la o scurtatura, ca ies la ora tarzie. Merci frumos pentru indicatii!

| corolav a răspuns:

Cel mai bun e un drum pe jos.
Calea Victoriei/Piaţa Victoriei / Bd. Kisselef / P.P.Libere
Cel mult45 de minute.

| AnonymousSs a răspuns:

Ia metroul