| BlackRose08 a întrebat:

Buna seara TPU. Am o intrebare. Cam cat costa sa imi schimb o cartela Orange? Ca mi-am scapat ieri telefonul pe jos, si de atunci cartela mea nu mai merge nici in telefonul meu si nici in altul straight face, in schimb alte cartele in telefonul meu merg. Please helpbatting eyelashes. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| robertmcs a răspuns:

Daca o ai de un an de zile nu te costa nimic. Te duci la Orange si iti dau o cartele cu nr tau gratuit.

1 răspuns:
| robertmcs a răspuns:

Daca o ai de un an de zile nu te costa nimic. Te duci la Orange si iti dau o cartele cu nr tau gratuit. Daca nu are vechime de un an o sa te coste 10 euro.