| BlackRose08 a întrebat:

Buna seara TPU! Am o intrebare legata de facebook.
Am o pagina de facebook, si intr-o zi am postat mai multe comentarii, legate de publicitate pe alte pagini, si mi-au dat spam. De atunci sunt blocata si pe contul meu personal, si pe toate paginile pe care sunt admina sa nu pot posta nici un comentariu pe pozele/wall-urile altor pagini. Acolo scria ca va dura doar 2 saptamani, dar a trecut deja o luna si tot nu pot posta comentarii.
Chestia asta va fi permanenta, sau trebuie sa fac ceva? Va rog, ajutor! Ofer funda cui ma lamureste.

1 răspuns:
| tomavlad a răspuns:

Cel mai bine este sa iti face alta inregistrare.Vei putea din nou sa postezi comentarii. Funda?
terog da-mi funda.