| andreutzza0011 a întrebat:

am o problema la facebook! am o pagina care se numeste Lumea Fetelor love struck si am scris pe wall-ul altor pagini daca vrea sa-mi faca publicitate! am fost destul de amabila cu toate paginile cand am intrebat.dar pe urma am realizat ca o pagina mi-a raportat pagina! o fii din cauza ca am intrebat nu? a si acum nu ma pot sa scriu comentarii la alte poze nici de pe facebook-ul personal! si nici sa mai scriu pe wall-ul altor pagini! ma puteti ajuta!

2 răspunsuri:
| Lorena_2784 a răspuns:

Nu stiu... poate ar trebui sa iti stergi pagina straight face
chiar nu stiu ce altceva ai putea face.
sau vorbeste cu adminul de la pagina care tea reportat si roaga sa te unreporteze
nu stiu daca team putut ajuta :-s

| CrissBoom a răspuns:

@Lorena, nu există chestia de a "unreporta". cât despre asta, nu prea ai ce să faci. și mie mi s-a întâmplat să îmi dea o pagină ban, nu mai puteam să scriu pe acea pagină, dar pe altele da. oricum, sper că te-am ajutat într-un fel.
fundă?