| voiosul25 a întrebat:

Buna seara TPU..am si eu o problema...aseara am incuiat usa si mi-am lasat cheia in ea. dimineata fratele meu a incercat sa descuie usa.A reusit dar chestia e ca nu mai poate sa scoata cheia din usa, doar daca incuie usa!
Stie cineva ce se poate face pentru a rezolva situatia fara a schimba iala?

Răspuns Câştigător
| Johndoe2023 a răspuns:

O posibila problema ar putea fi surubul care tine butucul. incearca sa il desfiletezi putin, sa cauti pozitia in care iese cheia din yala si cand gasesti pozitia sa il strangi bine.

se scrie yala