| Adryenutzu a întrebat:

Am si eu mo ram problema ce ma enerveaza la culme am o dacia solenza care imi face numai probleme deci cand incui usa din telecomanda usa la sofer se incuie cele din spate se incuie dar cea din dreapta in loc sa incuie se descuie cu toate cai descuiata ia tot se descuie indiferent de situatia nu imi pot da seama ce are cateodata dar foarte rar se incuie si ia dar in cele mai multe cazuri eu incui si aceasta usa descuie! fa rog mult raspunsuri urgente!

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Verifica firele la actuator!

| Adryenutzu explică (pentru K0sti):

Si unde sunt aceste fire explica si tu te rog!

| K0sti a răspuns (pentru Adryenutzu):

Actuatorul unde e?

| Adryenutzu explică (pentru K0sti):

Da Actuatorul acesta unde este explica-mi te rog ca sunt paralel happy

| K0sti a răspuns (pentru Adryenutzu):

In usa nene, unde sa fie! Ai si tu bunul simt si uita-te net sa vezi ce e ala si cum arata...

| Adryenutzu explică (pentru K0sti):

Bun mam documentat dar nu vad cei pot face deoarece el actioneaza dar in loc sa incuie el descuie!

| K0sti a răspuns (pentru Adryenutzu):

Da, si eu ti-am spus sa verifici firele, comparativ cu cele de la usa cealalta! Pune-ti mintea la contributie, sau fugi la service!