| DeeaNegrea a întrebat:

Termin anul acesta clasa a 8 si as vrea sa fac un caiet in care sa pun ceva intrebari colegilor.
Aveti ceva idei despre cum ar putea fi conceput? Adica ce intrebari sa scriu sau ceva nu am nici o idee. Vreau doar ca peste ani sa ma pot uita peste el si sa imi aduc aminte de momente amuzante de la scoalalaughing.
nu stiu vreauu ajutor! Help
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

E simplu.si eu am avut ceva de genul.pai
pentru inceput ca sa le dai curaj celor care iti vor completa "agenda", scrii tu cate ceva despre clasa in general iar apoi despre fiecare coleg in parte.eu asa am facut, o mica parere despre fiecare, fie ea buna sau rea! apoi le`o dai pe rand colegilor tai acasa sa completeze, iar bonus trebuie sa scrie o intamplare haioasa pe care si`o amintesc si sa descrie proful/profa preferata pe care au avut`o.cam atat...
te pup:*

2 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Intreaba-i de primii ani de gimnaziu, ce le-a placut, ce nu le-a placut, cum s-au inteles cu colegii, cu tine, ce amintiri triste/amuzante isi aduc aminte, ce pareri au avut despre profesori, ce perle au scos pe gura anii astia de au ramas in memorie pana in ziua de azi, unde se vad peste 10/15/20 de ani. Sunt multe chestii pe care le poti scrie. Sper ca ti-ai facut o idee din ce ti-am propus. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titlu este"Povestiti despre intimitatile mele". Care stie mai mult decit trebuie il taii din lista.