| NattyRoxy a întrebat:

Cand incepe scoala acum in septembrie 2013? Si in clasa a8a, ce caiet,cu cate file, si de care(mic sau studentesc) sa imi pun la latina si chimie? Scriu mult anul acesta? Multumesc anticipat! Ofer funda si astept cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Scoala incepe pe 16 septembrie. big grin
Pai eu anul trecut,(tot clasa a VIII-a)la latina am avut un caiet mic, si mi-au mai si ramas file, nu se scrie prea mult.
La chimie am avut unul studentesc si mi-a ajuns.
Bafta, si invataaa! :*

| NattyRoxy explică (pentru Doηηa):

La chimie e de ajuns un caiet studentescu cu 50 de file?

| NattyRoxy explică (pentru Doηηa):

La chimie e de ajuns un caiet studentesc cu 50 de file pentru tot anul?

| Doηηa a răspuns (pentru NattyRoxy):

Eu zic ca da.
Eu aveam chimia de doua ori pe saptamana si scriam mult, faceam muuuuuuuuuuuuuuulte probleme.....bine ca am scapat. laughing
Bafta!

| NattyRoxy explică (pentru Doηηa):

Mersi :*

6 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Scoala incepe pe 16 septembrie.Fiecare profesar o sa spuna ce preferinte are la caietele elevilor. happy

| HardCore7750 a răspuns:

16 saptemprie, pai caiete iti pui de care vrei tu
O zi buna