| allebwa a întrebat:

Buna seara, TPU!
Astazi am fost la biblioteca si am vrut sa imi imprumut prima parte a cartii "Gossip Girl", dar cum nu am vazut niciodata cartile, sau sa scrie sub ele ce volum e...Ma gandeam ca m-ati putea ajuta voi cu o poza care sa imi arate coperta primei parti, ca sa imi pot da seama care carte sa o iau.
Multumesc!
Fundita!

2 răspunsuri:
| allyssa a răspuns:

Si crezi ca gasesti la biblioteca cartile "gossip girl"? eu nu cred ca o sa le gasesti.incearca in alta parte.

| allebwa explică:

Hellaw! Din moment ce am intrebat de ele, inseamna ca le-am vazut! In fine, daca vrei sa stii era un raft plin numai cu carti "Gossip Girl".

Întrebări recente