| QuZt a întrebat:

Buna seara TPU, dupa cum stiti se apropie Craciunul si nu stiu ce cadou sa-i fac tatalui meu. Imi puteti da niste sugestii serioase si cam cat m-ar costa?

6 răspunsuri:
| lety93 a răspuns:

O sticla de bautura buna (vin, coniac, whiskey)- de la 50 de lei in sus
O camasa sau o cravata -cam de la 30 de lei in sus
Un parfum

| QuZt explică (pentru lety93):

Merge... mai astept propuneri.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Ii poti cumpara o cana personalizata ( urari + desene dragalase ), o gasesti in orice librarie, in anumite ''sectiuni''!

| danailie2004 a răspuns:

Daca ai buget, poti sa-i iei un suport pentru sticle de vin (ceva gen astea de aici http://www.cadouridecoratiuni.ro/suporturi-sticle.html/filtru-stoc) si sa pui si sticle in el (ce vin stii ca-i place lui).

| iuliaivan a răspuns:

Ce zici de un ceas? Nu costa foarte mult cam 60 de lei, gasesti oriunde.

| Stefan123123123 a răspuns:

Mai intai vezi de ce este pasionat ( ce hobby are) si dupa i-ai un cadou pe masura. exemplu : gradinar ( lucruri de gradinarit) sau poti sa faci bradul in locul lui

Întrebări recente