| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua mea, fac 12 ani si nu stiu ce cadou sa cer. Imi puteti da niste sugestii?

Răspuns Câştigător
| AliMiha a răspuns:

Depinde de ceea ce-ti doresti tu si de ceea ce ti se poate oferii. Degeaba ai cere o masina ca tu nu ai putea sa o conduci si probabil nici ai tai nu au posibilitatea sa ti-o ofere. Gandeste-te la ceva de care ai nevoie! La multi ani de ziua ta!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ar fi bine sa te rogi si sa ii multumesti bunului Dumnezeu ca esti sanatoasa si ca ai parinti care vegheaza asupra ta..in rest, cadourile sunt mai putin importante cand pretuiesti dragostea parintilor tai
La multi ani!

| darrio2007 a răspuns:

Cadourile nu se cer.Se primesc.Lasa la latitudinea celor care iti vor da un cadou, sa aleaga.