| Floricikpurpurie a întrebat:

Buna seara TPU!
Imi spune-ti si mie ceva interesant,amuzat,emotional, orice?
P.S.De plictiseala! :p
Dau si

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ceva interesant/amuzant/emoțional.
De ce ocupi spațui degeaba?

| TheStory a răspuns:

Asculta asta asa de plictiseala
http://www.youtube.com/watch?v=AFgkLLQ-r2Y

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Amuzant:

1. -Alinuta, contra a ce te-au vaccinat la scoala? spuse tatal
-Impotriva vointei mele.

2. Erau trei oameni intr-un avion. Un roman, un tigan si Bula. Dintr-o data avionul isi pierde controlul si este in cadere. Romanul i-a o parasuta si zice:
-Pentru tara si popor, eu ma arunc din avion!
Si a sarit.
Tiganul zice:
-Pentur tara si popor, eu ma arunc din avion!
Si sare si el.
Bula spune si el:
-Pentru tara si popor, eu ma pis in rezervor! laughing laughing

| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

Maine imi cumpar un smart tv happy

| kissuletzz a răspuns:

Ieri seara a fost luna albastra,pe omegle sunt numai perversi,mouse'ul meu are luminite,azi am primit o bratar,acum o ora l-am sunat pe prietenul meu, tot azi am terminat o sticla de suc, ieri am avut unghiile portocalii, oricat de multe agrafe as avea niciodata nu le gasesc, mai am o liniuta la telefon.