| WTFAAA a întrebat:

Pff. in fiecare seara de la ora 23:00 - 2:00 nu am ce face. dar nu mie somn si nu imi place sa citesc. vreau sa fac ceva, dar sa fie amuzat sau interesant. o idee, va rog? happy funda devil

Răspuns Câştigător
| andreeadag a răspuns:

Poti sa:
1. Urmaresti un serial [recomand Lie to me]!
2. Sa asculti muzica buna!
3. Sa te uiti pe pereti ascultand muzica si sa visezi cu ochii deschisi
4. Sa desenezi sau sa scrii poezii
5. Poti juca un joc pe calculator care e intr-o continua activitate
sau
6. Probabil ai anumite vise, leaga-te de unul si incearca sa ti-l indeplinesti treptat in acest timp liber [Exemplu am vrut sa invat montaj, m-am apucat de uitat la tutoriale, m-am jucat cu programele...si am reusit! sau vrei sa inveti sa faci bratari...cauti pe net tutoriale cu bratari, lucruri handmade si te apuci pana reusesti, P.S: Din asta poti face si o afacere din care sa scoti banuti]!

Succes!

3 răspunsuri:
| sorinL1 a răspuns:

Te uit la un serial.

| aNonim_4610 a răspuns:

Asculta muzica, depinde ce iti place sa faci? daca iti place sa desenezi muza poate sa vina noaptea si sa desenezi bine, uitete la filme de groaza sau romantice sau comedie care tie iti place.joaca-te in jocuri la calculator sau telefon, scrie poezii. nu mai stiu deja.eu de exemplu cind nu ma ce sa fac scriu in blogul meu.bine pa sper ca ti-am fost de ajutor

| RooBerrT123 a răspuns:

1.Cauti niste comedi la televizor
2.Stai pe hi5 sau facebook
3.Stai pe TPU
4.Te joci ceva

funda tongue plsssss