| IAmSoDifferent a întrebat:

Buna happy Cat mai repede un raspuns concret si de folos :-ss Unei prietene nu ii apare facebook-ul [pe google chrome] normal, adica dupa ce baga id-ul si parola, da enter ii apare pagina alba si in stanga [atat] scrie cu mov si albastru asa :
Vezi toate mesajele
34 Notificări
Notificări

Setări
Notificări

Notificări mai vechi
Afişează-le pe toate
Caută persoane, locuri şi lucruri
Aici e numele ei
Personalitate
Acasă
Comenzi rapide de confidenţialitate
Comenzi rapide Confidenţialitate

Caută
Comenzi rapide Confidenţialitate

Caută ajutor

Vezi mai multe setări
Setările contului
Publicitate
Setările contului
Setări de confidenţialitate

Ajutor

Despre Creează o reclamă Creează o pagină Dezvoltatori Cariere Confidenţialitate Module cookie Condiţii de utilizare Ajutor
Facebook © 2013 · Română
Multumesc

4 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Spune-i sa isi stearga google chrome si apoi sa il puna din nou. Poate are o defectiune!

| IAmSoDifferent explică (pentru DiannaDia):

Am facut asta, chiar eu si degeaba.

| sebyse a răspuns:

Spune-i cand intra sa reimrospateze pagin asa am patit-o si eu

| denrazvan a răspuns:

Trimitele si tu un fedbak