| EdyyChill a întrebat:

Buna Seara TPU! Vreau sa intreb si eu cevaaa.A murit Maria Cornescu sau nu? dau funda big hug

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Nu,nu a murit happy
O noapte placuta!

6 răspunsuri:
| AndreitsSza a răspuns:

Buna!
Nu am murit!
Funda?

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru AndreitsSza):

Ce castigi daca cersesti o funda?

| AndreitsSza a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Pai tu ai scris la intrebarea ta ca dai funda rolling on the floor Doamne te faci de ras laughing Cine a zis ca cersesc o funda? Poate cersesc na e treaba mea! Ce vrei sa cersesti si tu?

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru AndreitsSza):

Draga tu habar n-ai ce vorbesti, si la ce intrebare de-a mea te referi?winkingSi chiar nu ma fac de ras cu nimic, Daca as vrea sa cersesc as scrie direct, dar eu nu ma aflu pe site-ul asta doar ca sa colectez niste funde.Stai linistita ca nu vei ajunge vedeta cu multe funde.Mai bine te cari de pe TPU.

| AndreitsSza a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Mai bine te-ai cara tu de pe TPU cu intrebarile tele cu tot nici macar nu sti ce intrebare sa mai bagi ca sa ai si tu niste comentari la intrebari asa ca taci si nu mia vorbi! Ca parca tu n`ai cersi funde rolling on the floor Deci eu nu vreau sa ma cert cu retardati/retardate!

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru AndreitsSza):

Pai daca as vrea sa cer funde as cere, dar eu nu stau pe site-ul asta pentru niste funde.Ai 6 raspunsuri castigatoare care sunt penale date din mila. Unii au mila pentru cersetori.Nu ai ce cauta pe site-ul acesta.