| anonim_4396 a întrebat:

Buna si ajutoooor! sickPun o parola, o scriu la fel mai jos si imi zice ca nu sunt la fel parolele. Nu e vorba ca gresesc eu, pentru ca am repetat de vreo 10 ori.

Deci imi poate face si mie cineva un cont, va rog?

Răspuns Câştigător
| Lorryyyy a răspuns:

Te-as putea ajuta eu daca vrei si app: daca te ajut imi dai funda okwinking

4 răspunsuri:
| ioanalexandru a răspuns:

Desigur,te ajut
iti las adresa mea de e-mail.
astept un e-mail cu site-ul si datele pe care vrei sa le pui la ioan_yo2010@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca site-ul respectiv are o problema tehnica. Tot ce poti face e sa trimiti un mesaj conducerii.

| stapanullumii a răspuns:

Ai apasat caps lock?

| RuxandraBenMeir a răspuns:

Incerc eu