| NATURALLY a întrebat:

Sincer, pana acum nu am invatat cam nimic din clasa a 5-a pana acum...(sunt in clasa a 8a). Anul acesta dau examenul pentru admiterea la liceu, tezele ( romana, mate, istorie). Deci, ce ar trebui sa recapitulez? Si din ce clase? Cam ce subiecte vor fi? Multumesc si dau funda. :*

Răspuns Câştigător
| HellGirl666 a răspuns:

☠ În clasa a 8a mai mult faci recapitulare. Învață lecțiile de zi și suplimentar cele din clasele 5-7. http://subiecte.edu.ro/2013/ Și încearcă să cauți cât mai multe subiecte de teze și examene, să știi ce ai de învățat. Succes.