| xToxiiq a întrebat:

Buna skaterilor :3
Hey, eu am o problema...I-am spus mamei ca vreau skateboard si mai mult de 1 milion nu vrea sa-mi dea. a noi in oras, am cautat peste tot si nu avem decat skate RCO si am auzit ca nu e buna firma. Care e problema cu firma asta, stiti cumva? Gen... eu nu stiu sa ma dau inca si dupa ce invat sa virez la stanga si la dreapta si sa-mi tin echilibru, vreau sa ma apuc de trickuri cu acea RCO!, de ce nu e buna? :/

4 răspunsuri:
| pkpdionut a răspuns:

Pentru incepator e ok, pe un prieten l-a tinut 2 ani happy

| xToxiiq explică (pentru pkpdionut):

Facea trickuri cu el, sau doar plimbari cum am mai citit pe aici ca fac altii? laughing

| Dalia5didi a răspuns:

Pai eu am avut rco si a fost bun adica nu am vazut nici un defect acum nu stiu sa iti zic decat din experienta deci succes dar eu zic sa il iei pe ala rco si sa inveti cat poti de mult iar dupa daca nu consideri ca e bun cerei mamei tale altul (timul va trece si tu vei fi mai profesionista poate iti va lua altul mai bun vazand ca te pricepi ) sper ca am ajutat :*

| xToxiiq explică (pentru Dalia5didi):

Mersi de raspuns :3
Tu sti sa te dai? xD