| Lia340 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cateva nume de fete, dar foarte rare, care NU SE TERMINA in A! Cel mai frumos are fundita happy

Răspuns Câştigător
| Mirela454 a răspuns:

Sunt chiar foarte multe.
Nicole
Damaris
Alice
Alexis
Mary
Mony
Sony
Charlotte
Michelle
Beatrice
. Sper ca te-am ajutat nu sunt foarte rare dar nu se termina in a.

8 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Carmen

| LTAA a răspuns:

Wurst.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shiro. :3

| Happyjump a răspuns:

Alexis

| ionelaella30 a răspuns:

Carmen
Eli (sunt si baieti si fete cu acest nume)
Amber
Cate
Iris
Isabel
Britney
Ami
Jessie
Sofi
Juliet
Mabel
Lucy

| Mary571 a răspuns:

Angeles(Anheles),Abby,Mercedes,Mei,Abigail,Gizeh,Aphrodite,Aimee,Gasesti mai multe aici http://www.qbebe.ro/utile/nume_copii/fete

| deea123450 a răspuns:

Ivone,abbey,ivi,kate,jeny,lucy,betty

| BombonicaBia1988 a răspuns:

Anabeth, Hannah, Mariah, Annemarie, Ocean, Amy, Ivy, Dove, Jennifer, Nixie, Lucy, Zoë... sper ca te-am ajutatwinking