| Th3eo a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste nume de fete mai deosebite. cel mai frumos primeste >fundita:

Răspuns Câştigător
| Duudy a răspuns:

Giselle, Layla, Karin, Erin, Melissa, Melina, Viviana, Adelaida, Beatrice, Carina, Carla, Teodora, Henriette, Miriam, Miruna, Patricia, Paulina, Rafaela, Raisa, Roza, Ruth, Ruxandra, Roberta, Tamara, Tania, Vanessa, Maia, Clara, Tabita, Sara, Rebecca, Carolina, Daria, Emily, Aida, Lisa, Sonia, Sabrina, Diana, Eugenia.

11 răspunsuri:
| LoveGivesYouWings a răspuns:

Emma

Elida

Emilia

Edina

Erica

Ella

funditya?big grin

| ewe a răspuns:

Estera, Lorena, Luanna, Rafaela. funda?

| AndreeaaaaX a răspuns:

Teodora

Camelia

Crina

| koko a răspuns:

Genesis

| AloneQsFini a răspuns:

Ingrid, Beatrice, Estera, Anastasia, Ecaterina, Simina, Eva, Paula, Lorena, Adela, Melisa, Octavia, Silvia, Tina, Valetina, Tereza, Veronica

Astea imi plac mie. sper ca te-am ajutat:*

| Cumica a răspuns:

Mie imi place mult numele Angy

| OliviaHoran a răspuns:

Iris, Ingrid, Vanessa, Lorela, Lorena, Teodora, Visma, Lara, Amira

| dyana_8056 a răspuns:

Yasmina ii cel imi belea nume:X:X:X:X:X:X:Xii numele lu cea mai buan pr a mea:X:X

| LoveNeverDies a răspuns:

-Delia
-Miruna
-Roxana
-Anca
-Luciana
-Adelina
-Sorina
-Marina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antigona, Malina, Carmina, Kathrine

| anaid6 a răspuns:

Iolanda,Anisia,Karla,Klara,Anca,Karin,
Ulrike,Teodorina.