| AlwaysMe a întrebat:

Stie careva cate carti sunt in colectia Nobel de la Jurnalul National? Alta lista in afara de cea orientativa cu cartile care urmeaza sa apara nu ati gasit? Alte colectii pe cale sa inceapa mai stiti? Dau fundaaa...Multumesc

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Eu n-am gasit nici macar o lista orientativa. Doar discutii pe bloguri.Nimic oficial. Ma bazez pe lista clasica de pe Wikipedia http://ro.wikipedia.org/wiki/Premiul_Nobel_pentru_Literatur%C4%83
si sunt foarte curioasa ce titluri de carti alege JN pentru fiecare autor.

| AlwaysMe explică (pentru Leocerba):

Multumesc :* si eu sper as aleaga niste carti interesante big grin

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Uite, stii cum facem? Daca tu ai o lista sigura, vii si-o postezi aici sa aflu si eu, daca eu aflu ceva, vin si scriu aici. Oki?