| cristina_8765 a întrebat:

Buna stie cineva cum imi pot recupera parola? daca cineva mia schimbat-o.inafara sa dau acolo la datele mele de la id.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU o mai poti recupera! Chiar daca aveai sau cunosteai datele tale si tot nu o mai putea recupera! cine ti-a schimbat parola, ti-a schimbat si emailul alternativ si astfel raspunsul de la Yahoo vine pe email-ul lui!

| ღNameღ a răspuns:

Dai la forgot password,(da inainte iti creezi inca un id pe care vei primi noua parola), apoi scrii acolo ce iti cere(e simplu), si dai sa iti schimbe parola, si apoi o scrii, succes

| ღNameღ a răspuns:

Ba nu, e ff usor sa iti recup. parola pentru eu asa am facut

| unCalutz a răspuns:

Sansele sunt foarte mici sa iti recuperezi parola de la id mai ales daca cineva a schimbat-osad.