| Hiken a întrebat:

Buna! Stie cineva cum sa las LAT pe cineva la pamant.Pentru ca am un meci Street Fight duminica si vreau sa castig... Vreau sa explicati unde e punctul sensibil.Inafara de MARGELELE FAMILIEI.HAHA.Vreau sa spuneti unde sa dau....Va dau vot+funda.

Răspuns Câştigător
| razboinicu2016 a răspuns:

Daca ii dai la tampla(mai puternic)pentru cateva secunde,poate chiar minute(depinde de lovitura)va fi ametit.O tehnica ar fi si sa-l prinzi strans in brate(el va incerca sa se elbereze, si atunci dai repede un picior pe langa el si il tragi inapoi lovindui puternic piciorul, se va dezechilibras si va cadea.
Mai e ceva, dar nu cred ca ai voie mai pe gat, aproape de finalul lui e un oscior daca prinzi de el si il indoi putin paralizeti persoana respectiva

| Hiken explică (pentru razboinicu2016):

Pot face oricelaughing pe unu la omoratwinking STREET FIGHT

8 răspunsuri:
| Alexandro9050 a răspuns:

Am vazut o data la imparatul marii ca cica daca il lovesti in juculara, la tampla si la ceafa nu s-e mai poate misca bine, bineinteles, merg si 2 capace simultan la urechi dar ai grija ca daca pui prea multa presiune la capace este posibil sa ii spargi timpanul ( asa a spus profu' de fizica)winking haha

| Ashadow a răspuns:

Sub stern sau tare in coloana

| razboinicu2016 a răspuns:

Cum a fost?

| Hiken explică (pentru razboinicu2016):

L-am lasat lat inconstient am facut ce ai zis si dupa la tampla

| Hiken explică:

Verdictul va fi dat DUMINICA dupa ce ii dau cateva capace sa vad acre m-a ajutatwinking

| BaroQueworks a răspuns:

Pai tu daca ai meci street fight cred ca ai avut si antrenamente cu un profesor adevarat.Sau nu ai nici un meci si nu stiai cum sa intrebi sa nu pari fetita? P.S nu cred ca ai omorat pe nimeni serios mai taie din minciuni dale draqlaughing

| Hiken explică (pentru BaroQueworks):

Omule "l-a" omorat nu eu. straight face