| KamiixSweet18 a întrebat:

Buna ! Stie cineva jocuri ca : stardoll,lady popular,miss bimbo sau ca : imvu ? dau funda + vot pa !

Răspuns Câştigător
| DolsheBombonikTheo a răspuns:

Daaaa MovieStarPlanet, pandanda, club penguin, owr world

5 răspunsuri:
| KamiixSweet18 explică:

Nu merge jocul sorry am incercat big grin

| Jhfdfd a răspuns:

Eu joc ladypopular si stardoll...

| KamiixSweet18 explică (pentru Jhfdfd):

Cum te numesti pe stardoll adauga-ma daca vrei la prieteni ma umesc : carmy2002

| RuxiLysm a răspuns:

Pai poti sa joci pe facebook Mall World sau Coco Girl sau Club Penguin [la club penguin ti-as sugera sa cauti un servar privat].

| KamiixSweet18 explică (pentru RuxiLysm):

Joc deja de pe facebook :
ourworld, coco girl, club penguin deja jucam big grin, mall world am jucat m-am plicti de el big grin