| Denisaa a întrebat:

Stie cineva scorul final la meciul amical Unirea Urziceni-Victoria Branesti, azi 26.06.2010thinking

P. S.:Am cautat pe net, dar nu am gasit...
Multumesc, dau funditahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a intamplat ceva ciudat cu meciul asta. m-am tot uitat si este anuntat peste tot pe data de 26. am gasit si pe site-uri de pariuri meciul, dar la rezultate nu apare. si apoi am gasit pe site-ul oficial al victoriei urmatorul articol: "Victoria se afla in aceste zile in cantonament la Predeal, urmand ca duminica sa-si incheie stagiul montan printr-un amical cu Unirea Urziceni, programat pe stadionul "carpati" din Brasov de la ora 11". deci probabil se joaca maine...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat si eu pentru ca si pe mine ma intereseaza, daca ai aflat ceva intre timp, posteaza aici. multumesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se joaca azi

| djhateme a răspuns:

Imi pare rau sa te informez, dar nu cred ca se joaca azi nici un amic Unirea-Branesti.