| Dj Boalca a întrebat:

Unirea Urziceni-- CFR CLUJ x pauza/1 final.
Credeti ca iese meciul acesta?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu am pus scor corect 0-0, cota 6. 50. Sper sa nu-ti iasa.laughing

| Flav a răspuns:

0-1 la pauza, ne-a ars pe amandoi. Bag piciorul, mai bine imi luam o ciocolata.hee hee

| Pho3nix a răspuns:

1-0 la pauza pentru CFR.
Din pacate nu ti-a iesit.

| Ea12345 a răspuns:

EU cred ca bate CFR. Oricum, scarbita dupa ce am vazut aseara, de arbitraj, de oamenii care nu stiu ce e aia minge de fotbal si-si dau cu parerea...

| costyvas a răspuns:

Eu as miza chiar mai mult: 2 pauza/1 final happy Urziceni ne'a demonstrat ca poate sa intoarca scorul si, asa cum a precizat si calubalan, CFR vine odihita la meciul asta happy... dar tot pe Unirea as miza

| calubalan a răspuns:

Echipa CFR-ului este mai odihnita si e foarte probabil ca si in conditiile unui teren nu foarte bun sa conteze f. mult. Eu unul as merge mai degraba pe un: x / 2