| ashley26pink a întrebat:

Buna!
stie cineva vreun program cu care sa transform imaginile de toate felurile in format jpg? telefonul meu doar asta suporta, si nu gasesc niciun program.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poti pur si simplu sa le redenumesti extensia, din.bmp,.gif etc in.jpg/. jpeg ce vrei tu si sunt mari sanse sa le citeasca.

Răspuns utilizator avertizat
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Buna, uite aici un site online http://www.coolutils.com/online/image-converter/ daca nu te descurci imi lasi id-ul in privat si te ajut eu, dar cred ca e destul de simplu, pup ceau :*

| SammyMe a răspuns:

Ii schimbi extensia in jpg. adica e o imagine: telefon.gif si u trebuie so schimbi in telefon.jpg si gata