| cristiyana a întrebat:

Cum sa reduc dimensiunea unui mp4 in ce format sa o transform pentru a putea s-o citeasca telefonul, si cu ce program? dau funda straight facestraight facestraight face

4 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Acc sau mp3. acc-ul este cel mai mic format. Succes!

| keytao a răspuns:

Cu acest convertor :
Xilisoft Video Converter :
http://www.megaupload.com/? d=Q1DQIGQ1

| Maximus a răspuns:

Cel mai bun la ora actuala este youtube downloader unde ai optiunea de convertire a melodiei in ce format doresti, fara modificarea timpului de redare a acesteia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefoanele de obicei salveaza o filamare in format. 3gp. Incearca sa trasformi filul in 3GP. happy
Incearca cu Video Converter Pro.
Daca nu al gasesti lasa un mesaj, al am eu, si am si crack la el.
Succes