| KidutzzZuu a întrebat:

Stiti cum se sterge un hi5? Mersi.

7 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Once you are logged in, click "Account" at the top right corner of any hi5 page. At the bottom of the Account page, click the "Cancel My Account" link. Enter your email address and password and click the "Cancel my account" button.
e in engleza te descurci happy

| BabyRosse a răspuns:

Da dai in susul pagini unde scrie cont si apoi iti apare anulare cont si pur si simplu

| kenzo007 a răspuns:

Te logezi pe cont, pe urma sus in drepta undeva iti apare Cont si de acolo il anulezihappy

| kiwii a răspuns:

Pff...intri frumos in cont (scrie undeva sus..ai vazut?)..si dai anulare cont....scrii parola si emailu' si dai enter.Si cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu guma laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cont hi5 se sterge cu zambetul pe fata si bucurie in suflet.Salutare

| KidutzzZuu explică:

Mersi.:*