| Miley99 a întrebat:

Buna,stiti cumva cum sa caut pe google ceva poze,.nu stiu cum sa le zic,.sunt diverse poze cu chestii impodobite ca ouale de paste sau cu ceva desene in ele,cu dungi, vartejuri,. norisori, puncte etc.sau au in ele chiar desene gen o fetita sau altceva, va rog ajutati-ma ca am vazut undeva o poza super draguta si stiu ca mai suntvsi altele tipul asta dar nu stiu cum sa le caut.dau funda pentru cel mai bun raspuns.repede! Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| TheAndrutza09 a răspuns:

Scrii aici ce fel de imagini cauți și îți apar rezultatele https://www.google.ro/......tps?/imghp

| Miley99 explică:

Ma refeream la imagini gen cea de la profil.