| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva de unde pot cumpara cercel din argint pentru un pierce in cartilaj? Cel pe care il am acum e din titanuim, e acela care mi l-am pus cand mi-a dat gaura (acum vreo 2 luni), dar nu se vindeca si cred ca e din cauza materialului(m-am dat cu apa oxigenata si Baneocin). Deci, aveti vreo idee?

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am o idee: renunta la porcarii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai dreptate intr-un fel sau altul, dar ce sa fac daca mie imi place? Imi dau si eu seama ca la un moment dat il voi da jos, dar na, momentan chiar imi place. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bella, crezi ca nu am incercat? Chiar nu am gasit.

| LaMisto a răspuns:

De la un magazin de bijuterii!? ce e asa de greu

| dacris a răspuns:

Piercing-uri din argint ieftine si frumoase gasiti pe site http://www.danasilver.ro/.