| SarahJJ a întrebat:

Heyy TPU.Marti mi-am facut un pierce in cartilaj si azi am scos cercelul pentru ca am vrut sa il dezinfectez.Am stat o ora fara cercel si apoi mi-a fost extrem de greu sa il pun la loc.Am reusit pana la urma dar acum ma doare foarte tare[cred ca sa si umflat] si am dat cu spirt gaura si am pus antibiotic.Ce ar trebui sa fac ca sa nu ma mai doara si credeti ca se infecteaza?

1 răspuns:
| Kiikok96 a răspuns:

Niciodata la o infectie sa nu mai pui spirt mai bine pui betadina sau dezisfectant...