| jasminenoir a întrebat:

Stiti in cat timp se vindeca un piercing industrial? Mi l-am facut acum o luna (aproximativ) si in fiecare zi il spal cu protex antibacterian, cu apa oxigenata si dau seara cu baneocin. Gaura de sus nu ma mai doare atat de tara, insa aia de jos e cu probleme in sensul ca ma doare cand il misc si poate sunt doar eu nebuna, dar pare putiin umflata. Am inteles ca este normal, insa, daca mai sunteti pe aici care aveti pierceuri in cartilaj sau chiar industrial, un sfat ceva?big grin

1 răspuns:
| SoulAssassin a răspuns:

Eu am si in limba si in spranceana..stai chill,e normal, se vindeca greu.cel mai important e sa il misti in fiecare zii de mai multe ori, sa nu se prinda acolo. oricat de tare te doare, da cu crema si misca-l inauntru si afara, sa intre acolo.pup.