| cooldreams a întrebat:

Stiti cumva un loc in Bucuresti unde imi pot serba majoratul? Ma intereseaza sa fie club si/sau cafenea, sa aiba poate si ceva jocuri (darts, sah, biliard etc.) si sa incapa in jur de 15-20 de persoane (10-15 copii si vreo 5 adulti). Nu am mai gasit nicio oferta tentanta sau un loc in care nu au mai serbat si alti invitati. Va multumesc frumos!

1 răspuns:
| UltraLex a răspuns:

Barocco Bar, jukebox club, princess club de obicei acestea sunt locatiile alese pentru majorate dar cred ca sunt cam scumpe di cam ne potrivite pentru asa multi copii dar ai putea inchiria veranda sau etajul acelui restaurant de pe malul lacului herastrau este foarte frumos s mult mai potrivit invitatilor (sau la mec :p )
sper sa fi fost de ajutor