| AnDrEeA8039 a întrebat:

Stiti vreun loc dragut,unde imi pot serba ziua de nastere,unde ne putem distra, manca, bea, dansa. de preferat sa aiba diverse jocuri, activitati? Poate fi si in aer liber sau daca nu, un spatiu dragut,unde sa ne simtim bine, poate avea bowling, bliliard sau altfel de jocuri. Suntem in jur de 15 persoane.
Merci de raspuns!
+FUNDA!:X
P.S. fac 15 ani

7 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. La multi ani! De ce nu incerci sa iti serbezi ziua pe malul unui rau intr-un restaurant rustic?:d

| AnDrEeA8039 explică (pentru ÁnΌMŀŠ):

Nu ma pasioneaza rusticul.

| Idc12345 a răspuns:

Aqua Garden Militari Residence Ballroom

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Da in Ibiza tongue

| TizZu15 a răspuns:

Ce zici daca mergeti intr-un mall undeva, sigur o sa va distrati.