| sunny77 a întrebat:

Stiti cumva unde as putea sa imi fac gauri in urechi in Galati? Vreau la un magazin de bijuterii dar sa fie foarte curat si sterilizate instrumentele si as vrea sa stii si cam ce modele de cercei medicinali sunt, si daca mai e ceva important sa stiu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e prea mare filozofie, crede-ma. Mi-am facut 2 gauri in oras ( nu in Galati ca nu sunt de acolo ), prima iar a doua a fost retus pentru ca mi s-a inchis ( n-am purtat vreo 3 luni cercelul ). Iti da gaura cu un pistol in care-ti fixeaza cercelul medicinal iar dupa aceea te tamponeaza cu niste vata cu spirt. Cerceii medicinali au diferite forme ( eu am avut triunghi, biluta) si au diferite culori ( sau chiar pietricele ).

| Sica19 a răspuns:

Buna ziua. La Galati, se fac gauri la Med Life.