| RossieR a întrebat:

Stiti cumva unde pot vedea episodul 1 din sezonul 1 Pariu cu viata? Fundabig grin

9 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Intri pe www.protv.ro si dai la Pariu cu viata acolo ai toate episoadele.

| DragosAlex1 a răspuns:

Http://dstoica.blogspot.ro/2011/07/pariu-cu-viata-online.html aici sunt toate din sez 1 si cateva din sez 2. Funda?

| kx123 a răspuns:

Pe voyo.ro dar cred ca iti trebuie abonament.

| Scremer a răspuns:

Pe voyo

| Mary_Dragutza_1998 a răspuns:

Da pe google Pariu cu viata ep1 sez 1 (la cerere)enter si cauta acolo

| RossieR explică (pentru Mary_Dragutza_1998):

Am cautat, dar la toate mi s-a blocat la jumatatea episoduluistraight face