| LyaLiana a întrebat:

Stiti revista Bravo? a fost un numar cu un calendar 2011 in care spunea cand sunt nascute anumiti cantareti si ce vedete si cand concerteaza in romania in 2011...etc
va rog. vreau si eu sa stiu ce vedete concerteaza in romania anul asta si cand puppy dog eyes

dau funda celui mai bun raspuns big grin

si scuze de categorie

1 răspuns:
| WyvernSky a răspuns:

Buna
Sunt si eu un fan al revistei Bravo.O citesc si o cumpar in fiecare luna. Uite cine va concerta in Romania.

Shakira va concerta la noi in Romania.
După concertul susţinut în 2006 la Timişoara, în faţa a peste 20.000 de spectatori, anul acesta, Shakira concertează din nou în România, dar de această dată în Bucureşti, în Piaţa Constituţiei, pe 7 mai.

Inna
Dupa ce a cucerit scenele din strainatate, Inna va sustine pe 17 mai, la Arenele Romane, primul sau concert adevarat din Romania.

Sting
După nenumărate concerte sold-out susţinute în America de Nord, Europa şi Australia, Sting îşi va prelungi vara aceasta turneul mondial "Symphonicity", ajungând şi în România, pe 6 iunie.
Cam atata stiu eu. Bafta!