| RoRoxana a întrebat:

Buna TPU:*
Cand apare primul numar Bravo din anul 2011?
Voi cumparati aceasta revista?
Ce parere aveti despre >ea?:

Fundita:*

Răspuns Câştigător
| emaalexandra97 a răspuns:

Revista bravo, este cea mai tare revista, scrie despre vedete, cum sa-ti aranjezi parul, sa pui intrebari unui psiholog, are postere frumoase si este super tare.eu nu ratez deloc aceasta revista, iar primul numar cred ca apare pe 1 ianuarie.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Bă cred că în 2011 surprise.

| emaalexandra97 a răspuns:

Si partea cea mai tare, cu toate ca are detoate in ea, mai costa si 2 lei(foarte ieftin pentru o revista asa de tare)

| AsiSoyYo a răspuns:

Pai apare la fel ca pana acum... Da o cumpar am toate nr. E super dar nu mi se pare prea consistenta. mai buna este popcorn

| diadiscodance a răspuns:

Eu am so cumpar.am sa fiu prima.
cred ca pe 5 ianuarie.
e cea mai buna revista. bravo si popcorn abia astept sa apara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut @RoRoxana!
Parerea mea... Pierdere De Hartie.
Mai bine citesti o carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 4 ianuarie...cred...ca am calendaru bravo si scrie in el